the

HOLOGRAM
PROJECT

ENG | HUN

The Dark Side isn't dark because it's primitive.
A Sötét Oldal nem attól sötét, hogy primitív.

Brought by

Sátán Haver

© István Zsolt Diczig

Etikai kérdések

Egy ember etikai szintje az egyik döntő tényező a fejlettségmérésben. Szerintem alapvetően ez minden emberben benne van és ugyanúgy működhet, ám nem minden ember hallja meg, nem minden ember hallgat rá és nem minden ember veszi komolyan. Pedig valójában sosem éri meg tisztességtelennek lenni.

A fejlett ember etikája nem igényli a kísértéseknek és a csábításoknak ellenállást, ám azok megvalósulását feltételekhez köti. Nem gond, ha ezeknek nem felelsz meg, mert megfelelsz máshol, ahol nincs feleslegesnek és érthetetlennek tűnő megfelelés. Így épül fel a világ, mint egy köralakú toronyház a sok sok emelettel.

Ne tegyél meg mással olyat, aminek te sem örülnél, ha más tenné teveled. Ez a leghasznosabb tanácsom a témában.

- Ezzel az erővel akkor inkább senki ne csináljon semmit.
- Igen, ez az orthodox buddhista megállapítás.

Mivel közben éled az életedet és feladatokat is bevállalhatsz, logikus, hogy tenni fogsz és sokat. Ettől függetlenül ez egy jó iránytű.

Személyes kérdések

- Te mindent etikusan végeztél?
- A helyes kifejezés inkább az, hogy igyekeztem mindent etikusan végezni. Pont az a vizsgálat tárgya, hogy ez mennyire sikerült.
- Tudjuk a választ?
- Attól függ, kit kérdezel. Van, ahol egy kis apróságot felnagyítanak, van, ahol el vannak ettől ájulva.
- Mitől?
- Az etika megjelenésétől, ami eddig nem volt jellemző az Égre.
- Mi volt előtte?
- Egy másfajta Rend.

- Említetted, hogy felléptél vagy fellépsz a bevándorlással szemben.
- Nem a bevándorlással szemben léptem és lépek fel, hanem egy ennél sokkal nagyobb problémát kell(ett) megoldanom, aminek a bevándorlás csak egy tünete.
- Múlt időben, jelen időben vagy jövő időben értsük?
- Magát a lényeget, azaz a holoprogramozást a múltban végeztem, a jelenben írok most róla, ami megfelel egyfajta tájékoztatásnak és a jövőben fognak az események megtörténni.
- Milyen események?
- Nem tudom. Eddig ez úgy volt, hogy a mágikus gondolkodás kijelölte a célt és az események alakultak, ahogy alakultak. Homogén környezetben általában úgy alakulnak, ahogy az álmodó álmodja.
- Ez sima álom?
- A sima álom is lehet igazság, csak nem biztos, hogy a te világodban. De ez igaz a tudatos álmodásra is. Közel sem biztos, hogy az az álom itt válik valósággá, elég hozzá egy pici hiba.
- Mi okozza a problémát?
- A hologram elképesztő rugalmassága, illetve a vele való munka komplexitása. Elég csak egy apró dologra nem figyelni és azon is elcsúszhat a terv.
- Te figyeltél mindenre?
- Ezt nem tudom felelősséggel kijelenteni, csak azt, hogy nagy elszántsággel törekedtem rá.
- Hogyan?
- Volt rá elég időm, a többi része meghaladja a hétköznapi valóság megértési szintjét.
- Biztosan tudsz róla beszélni.
- Ám ezek félreértéseket okoznak azért, mert az ember azon, amit nem ért, azt érti, amit érteni akar. Elég félreértést okoz még ez a weboldal is és akkor nem beszéltünk a többiről.
- Vállaljuk a kockázatot.
- Jól hangzik a többes szám, ám sajnos egyedül kell az ilyesmikkel szembenéznem. Ezért döntöttem egy új terv megalkotása mellett, de az most nem a témához tartozik. De ami a témához tartozik az, hogy volt lehetőségem minden döntés után megnézni annak jövőképét.
- Volt vagy van?
- Amit mások bocsátanak a rendelkezésemre egy konkrét cél érdekében, azt csak arra használom. Ez egy fontos etikai szempont, hogy az ember ne éljen vissza a bizalommal.
- Miért?
- Mert az akkor is primitív világhoz vezet, ha az tele van csillogó épületekkel és fejlett technológiával. A szavaidnak legyen értéke. Persze ez nem akadályozza meg azt, hogy kifejleszd a saját technikáidat, amiket viszont már használhatsz. Ez nálam a jövőbeérzés, aminek lényege az, hogy nem jutnak tudomásodra konkrétumok, csak az eredmény.
- Mik a konkrétumok?
- Hogy kivel, mikor, mi fog történni. Ez ellentétes a Játék céljaival és kiiktatja az életedből a kalandot. Olyan megoldást kellett találnom, ami ezeket figyelembe veszi.
- Mi az a nagyobb probléma, aminek a bevándorlás a tünete?
- Az egyik tünete, mert több is van, csak az emberek ezeket nem kötik össze. Ilyenkor az embernek ki kell találnia, hogyan oldja meg a problémát, ugyanis könnyen lehet, hogy a probléma amúgy egy hibásan megálmodott jó szándék.

Holoprogramozás

Olyan, mint a varázslás, csak jobb. A klasszikus mágiák, amik a fizikai térben hozhatók létre eszközök, vagy rituálék által, én úgy tekintek rájuk, mint a fő tevékenység melletti kiegészítő lehetőségekre. Mert a fő tevékenység a leghatékonyabb csatornán fut, ami az elme interakciója a hologrammal.

Ha egyszerre vagy magasabb tudatosságú ember és közben a 3D-ben élsz, az két világot jelent a fejedben, amit össze kell egymással egyeztetni. Hogy mikor melyik fontos és meddig fontos. A 3D-re is oda kell figyelni, ha túlszágosan elszálltál, de így van ez fordítva is, több figyelmet kell a spiritualitás felé fordítanod, ha az életben szálltál el.

Felvetődik az a kérdés, hogy ha sikerül elérned valamit, a másoknak bizonyítás lesz a célod, vagy annak mások előli elrejtése? Amikor ezt az egészet megterveztem, tudtam előre, hogy a hatalomtól mindenki megváltozik, bár ez így nem pontos. Nem a pénz változtatja meg az embert, az csak a felszínre hozza a valós természetét. Ezért ez egyben egy Próba is, amiben maguktól bukkannak fel a kiválasztottak.

Hozzám tanfolyamra járni olyan, hogy nem kell más csak Te, meg az eltökéltség. Akkor kezdődik, amikor rászántad magad, hogy ezt komolyan csinálod. Ez után sem leszek a mestered, olyasvalaki leszek, aki segít neked, ám semmit nem tesz meg helyetted. Kivéve persze azt, amire te nem lennél képes a szükséges tudás, vagy lehetőségek miatt. De amire képes vagy, arra képes vagy és ez a képesség lesz az angyali feladatok elvégzésének kulcsa.

Ezt az egészet egy holoprpogram végzi. Nem kell mennem sehova, nem kell százszor elmondanom ugyanazt, nem kell fegyelmeznem, nem kell jutalmaznom és büntetnem. Minden automatikus, egy engem mintázó holoszerver végzi. Az egészet 20 év alatt dobtam össze úgy, hogy nagyon aprólékosan haladtam. Megteremtettem egy műfajt, ám innentől már további sorsa az én felelősségem. Ezért nem is engedek akárkit a közelébe.

A holoprogramozás tulajdonképp logikus álmodás. Onnantól tekinthető programozásnak, hogy az álmot nem elengeded és elfelejted, hanem foglalkozol is vele. Kitalálod, hogyan illeszkedne bele az életedbe, vajon a környezeted mennyire lenne felkészülve rá. Mit lenne jó beletenni és mit elkerülni. Mi mennyire lenne fontos? Ha két ilyen fontosság ütközőpályára állna, mi határozza meg közöttük a fontosságot? Ezt lehet megtanulni, de csak akkor, ha kellően bízol Önmagadban és a saját érzékelésedben. Mert az elmélet és a gyakorlat csak az Út végén találkoznak. Addig minden precíz álmodás.

Találkozás a mesterekkel

- Hogyan definiálnád magad egy mesternek?
- Nem tudom, hogyan tudnám. Én nem álltam meg ott, hogy legyen gyorsan csoportom. Én az vagyok, aki tovább ment.
- Mit találtál ott?
- Attól függetlenül, amit találtam, én sosem neveztem magam mesternek, mert abból csak egy létezik, Önmagad mestere. Amit taníthatnék, az, hogyan válhatsz azzá. De a döntéseket te hozod, ezért az még nem garancia a sikerre.

- Hogyan értelmezed a pénzt?
- A pénz eltérő dolgokat hoz közös nevezőre egy szám formájában, amit értéknek nevezünk.
- Ez mit jelent?
- Használati tárgy, ami a Külvilág igénybevételéről szól.
- Le lehet téged fizetni?
- Igen. Úgy hívják tisztességes üzlet.

- Miért nincs csoportod?
- Ezt csak egyedül lehet végezni úgy, hogy keserves az odaút és a visszaút is... ha tisztességesen csinálod. Minden csoport arról szól, a keserves dolgok megspórolásáért cserébe mit vár el a másik fél. Aki aztán befogad téged.
- Ki fogad be kit?
- Először téged az az égi kör, akik biztosítják az energiát és a védelmet. Aztán te azokat az embereket, akikből a csoportod áll. Kösz, én ezt kihagyom.
- Hogy oldod meg égi vezetés és védelem nélkül?
- holoGPS, félálomban gyorsabban lejön. A védelem pedig már megoldva, csak ezt a technológiát már nem nagyon lehet leírni szavakkal.

- Egyedül mire vagy képes?
- Még mindig csak ülnék és várnék az égi segítségre, ami vagy megjön vagy nem. A filozófiám a 'számíts a legobbra, de készülj a legrosszabbra' volt. Ami az, hogy minderre egyedül maradok.
- Hogy lehet erre egyedül felkészülni?
- Emelni kell a tétet és onnantól ez a nagy probléma kis lapokká válik.
- Úgy gondolod, hogy vagy egyedül, és...
- Nem, sok ember lenne velem, ha tudna róla, de nem kell tudniuk rólam. Megoldom másképpen.
- Mi a bajod a közösséggel?
- Ha az a megfelelő emberekből áll, akkor nincs bajom vele.

- Ez a holoprogramozás mit csinál?
- Ha a fejlett ember átáll a fejlett ember világára, akkor a mai spirituális elit tevékenysége a kézműves termékek piacát nyitja meg.
- Ez mit jelent?
- Csak a tényleg jó marad a piacon.
- Mi van, ha ellened fordulnak?
- Most kellene, de már így is késő.

- Milyen világ jön el?
- Attól függ, ki vagy és mit akarsz. Mert vannak valóságcsomók, amik összegyűjtik az azonos minőségű és jövőképű embereket. Így mindenképp egy számodra ideális világ jön el, amiben lesznek kevésbé ideálisnak mondható nehézségek. Így van ez mindenkivel, velem is.
- Hogyan történik az utazás?
- Álomban.
- Itt mi lesz?
- Ez egy műveleti valóság. Akik nincsenek benne, úgyis mindent elfelejtenek.
- Csak ébredek reggel az ágyamban?
- Igen.

- Mit jelent az, hogy kézműves?
- Hogy arra mindig lesz kereslet.


A Hologramról

A tudomány rájött, hogy a minket körbevevő világ hologram. A hologram-elmélet tehát a tudomány és a spiritualitás közös metszéspontja. A minket körbevevő világ így egy holografikus szimuláció, egy elképesztő kalandjáték. Ebben a világértelmezési rendszerben sokkal gyorsabban tudsz haladni.

A hologramban minden apró elem a teljes információt tartalmazza, ám hozzáféréséhez szükség van a mélyebb tudatszintre. Mélyebb tudatszintre a drogokkal élők és a meditáló emberek kerülnek, ám csak utóbbiaknak lesz meg hozzá a tudásuk. De ha ez egy kalandjáték, akkor mélyebb tudás nélkül is lehetne használni. Itt jövök képbe én, aki szeret ilyesmiket fejleszteni.

A spirituális tér olyan, mint az internet, ahol az elméd a böngésző. Akik gyors életet élnek, sok ügyet generálnak, az ő agyuk zakatol, ami elnyomja ennek az internetnek a hangját. Ám ettől még azok léteznek, megérzések, víziók, fura álmok formájában találkozhatunk velük. Mivel ez a Tér a fejünk fölött rendezetlen, ahelyett, hogy 'hadak élén' elfoglalnám, a rendezési terv megvalósítható másképp is. Én nem lerombolni, hanem megjavítani akarom. A Tükör által létrehozott holo-vállalkozásom belép tehát erre a Piacra, kihasználva azt, hogy a magánszektor mindig hatékonyabb, mint a versenytől elszokott angyali.

A hologramban amit hiszel, neked az van. Ez egy nem szokványos szimuláció, ugyanis a megfigyeléseimre alapozva azt mondom, hogy ide több dimenzióforrás vetít, aminek csak egy logikus magyarázata van, az anomália. Az anomáliát kell megjavítani. Mert mi ebbe születtünk, tudjuk, mi az élet élmény egy másik értelmezése, mert minden szabadság-alapú világ egy egyedi érték az univerzumban. De hogyan javítsuk meg? Itt lép képbe a hologram rendkívüli rugalmassága.

A hologrammal csak egyféleképpp veheted fel a tudati kapcsolatot, az elméddel. Én kihagynám ebből a vallást, van ennek egy admin felülete, ahol a gondolataid és a szándékaid vetítenek. Ám oda nagyon szigorú személyzeti politikával vezet az út. Segít, de nem enged át kegyelemből. A világ helyreállításának egyik új pillére. Nem kell segget nyalnod senkinek az előrejutásért, mert minden Benned zajlik. A kulcs a Minőség.

- Mit tekintesz személyes győzelemnek?
- Ha az összes ilyen pillér úgy összeáll, hogy onnantól minden automatikus.
- Mit ér ez a győzelem?
- Az időt.

Találkozás a tudománnyal

- Tudományos szinten mit tudsz a hologramról?
- Tudományos szinten szinte semmit, hagyom, hogy az emberek többet lássanak bele.
- Hogyhogy alig tudsz a hologramról valamit?
- Mert amire meg én használom ezt a tudást, az kívül van a tudományon.
- Nem tudsz semmit?
- Használni tudok valamit, aminek még nincsenek a tudományos alapjai sem lefektetve. Ha azt használom, nem kell tudnom semmit.
- Ez egy eszköz?
- Inkább egy eszközként működő energia. Valaki megálmodta és az asztrálsíkra helyezte.
- Léteznek ilyenek a fizikai síkon is?
- Én a piramisokra tenném a tétet.

- Mi lenne, ha leülnél egy tudóssal?
- Rajta lesz a köpenye?
- Nem, mondjuk egy bárban beszélgettek.
- Ez tényleg egy mennyei világ. Hogy mi lenne? Mivel csak a megfelelő szellemiségű tudóssal ülnék így le, tartalmi beszélgetés lenne.
- Miről szólna?
- Megtalálni a tudományon belül azt a látószöget, amiben a tudásom elfogadhatóvá válna.
- Hol van ez a tudás?
- A Jelen szemszögéből a jövőben.

- Mit mondanak rád a másik agyféltekén?
- Isteni hatalomhoz jutott sötét figura.
- Miért vagy ott sötét?
- Én világosságnak látom.

- Szerinted hol lenne ez a terület?
- Nem tudom, ezért kellene a tudós, hogy ő megnevezze.
- Mit tudsz most?
- Sokat, amit nem értenél és keveset, amit igen. Pont ebben történik most egy komolyabb változás. De a Művelet elképesztően érzékeny.
- Milyen művelet?
- Ilyet soha nem csinált még senki egy univerzum történetében sem. Hogyan képes egy ilyen tudatszintű ember belépni a 3D-be. Úgy, hogy onnan is kell emelkedni. Eddig ez lehetetlen volt.
- Miért?
- Mert minden emelkedő elakad valamelyik kollektívában.
- Te nem?
- Ekkor alakult ki mindig tűzharc, én meg húztam a mélytransz felé tovább.

- Mi volt a mélytranszban?
- Egy csomó lehetőség.
- Mit választottál?
- Mindent, miután helyreállítottam a világot.
- Ez mit jelent?
- A rendszer különleges műsorral kedveskedik azoknak, akik előre ünnepelnek. Rugalmas akkor is, ha a másik félnek tényleg nincs már esélye és igen rugalmas akkor, ha az még ha csodával is, de visszajöhet a Meccsbe.

- De mi ez a mélytransz?
- Egy olyan tartomány, aminek szerencséje, hogy én értem el elsőként. Nincs elzárva mások elől, ám nagyon megnézi, kit enged oda.
- De mi van ott?
- Hogy magyaráznád el egy vaknak, hogy mi a szín?

- Mi van akkor, ha bizonyítasz?
- Igen, ez már nekem is eszembe jutott. Ami rajtam múlik, annak önálló vetítése van, ami elérte a valóságot. Épp most, úgy értem 3D-ben épp most történt, ám én most egy másik tudatszinten vagyok, ami azt jelenti, hogy az elkövetkező időszakban megfigyeléseket kell végeznem, ennek mikor és milyen hatása van a valóságra. Ám ezek a megfigyelések nem számítanak tudományos munkának a külvilágban.
- Tehát nem tudsz bizonyítani.
- Nem tudom, hogy tudok-e. De hogy akarom-e, az már nem biztos.
- Miért?
- A bizonyítás után egy hirtelen felgyorsuló világban kellene szembe néznem a hivatalos szervekkel, akik elkezdenének komolyan érdeklődni. Még az is lehet, hogy nemzetbiztonsági kockázatként tekintenének rám. Ez is egy forgatókönyv, de nem a legkívánatosabb.
- Miért?
- Egyelőre nincs a képben az, hogy a Földön is elismerjenek. Aminek értéke az, hogy sétálhatok a városban, senki sem ismer fel.
- Ellentéte annak, amit sok ember szeretne.
- Amit sok ember szeretne, azt általában az iskolai-gyerekkori sérelmek kompenzálása hajtja. Nekem nem nagyon voltak ilyen sérelmeim. Így felszabadult nálam egy kis kapacitás más dolgokra.
- Mire?
- Most jöttem rá, hogy nekem a hobbym a munkám is.


About Hologram

Science has realized that the world around us is a hologram. The hologram theory is thus the common ground between science and spirituality. The world around us is therefore a holographic simulation, an incredible adventure game. In this framework for understanding the world, you can make progress much more quickly.

Every tiny element in the hologram contains the complete information, but accessing it requires a deeper level of consciousness. People who use drugs and those who meditate reach this deeper level of consciousness, but only the latter will have the knowledge to do so. But if this is an adventure game, it could be used even without that deeper knowledge. That’s where I come in—I love developing things like this.

The spiritual realm is like the internet, where your mind is the browser. Those who live fast-paced lives generate a lot of noise; their minds are racing, which drowns out the voice of this internet. Yet it still exists; we can encounter it in the form of intuitions, visions, and strange dreams. Since this Space above our heads is in disarray, instead of taking it over “at the head of the army,” the plan for reorganization can be implemented in other ways. I don’t want to destroy it, but to repair it. My holo-enterprise, created by the Mirror, is therefore entering this Market, taking advantage of the fact that the private sector is always more efficient than the angelic sector, which is unaccustomed to competition.

In the hologram you believe in, that is what you have. This is an unusual simulation, because based on my observations, I can say that multiple dimensional sources are projecting into it, for which there is only one logical explanation: the anomaly. The anomaly must be corrected. Because we were born into this, we know what another interpretation of the experience of life is, because every freedom-based world is a unique value in the universe. But how do we fix it? This is where the extraordinary flexibility of the hologram comes into play.

There’s only one way to establish a mental connection with the hologram: through your mind. I’d leave religion out of this; there’s an admin interface where your thoughts and intentions are projected. But the path there is governed by very strict personnel policies. It helps, but it won’t let you through out of mercy. One of the new pillars of restoring the world. You don’t have to kiss anyone’s ass to get ahead, because everything happens within you. The key is Quality.

"What do you consider a personal victory?"
"When all these pillars come together in such a way that everything falls into place from there on out."
"What is the value of this victory?"
" Time."

Encounter with science

- Tudományos szinten mit tudsz a hologramról?
- Tudományos szinten szinte semmit, hagyom, hogy az emberek többet lássanak bele.
- Hogyhogy alig tudsz a hologramról valamit?
- Mert amire meg én használom ezt a tudást, az kívül van a tudományon.
- Nem tudsz semmit?
- Használni tudok valamit, aminek még nincsenek a tudományos alapjai sem lefektetve. Ha azt használom, nem kell tudnom semmit.
- Ez egy eszköz?
- Inkább egy eszközként működő energia. Valaki megálmodta és az asztrálsíkra helyezte.
- Léteznek ilyenek a fizikai síkon is?
- Én a piramisokra tenném a tétet.

- Mi lenne, ha leülnél egy tudóssal?
- Rajta lesz a köpenye?
- Nem, mondjuk egy bárban beszélgettek.
- Ez tényleg egy mennyei világ. Hogy mi lenne? Mivel csak a megfelelő szellemiségű tudóssal ülnék így le, tartalmi beszélgetés lenne.
- Miről szólna?
- Megtalálni a tudományon belül azt a látószöget, amiben a tudásom elfogadhatóvá válna.
- Hol van ez a tudás?
- A Jelen szemszögéből a jövőben.

- Mit mondanak rád a másik agyféltekén?
- Isteni hatalomhoz jutott sötét figura.
- Miért vagy ott sötét?
- Én világosságnak látom.

- Szerinted hol lenne ez a terület?
- Nem tudom, ezért kellene a tudós, hogy ő megnevezze.
- Mit tudsz most?
- Sokat, amit nem értenél és keveset, amit igen. Pont ebben történik most egy komolyabb változás. De a Művelet elképesztően érzékeny.
- Milyen művelet?
- Ilyet soha nem csinált még senki egy univerzum történetében sem. Hogyan képes egy ilyen tudatszintű ember belépni a 3D-be. Úgy, hogy onnan is kell emelkedni. Eddig ez lehetetlen volt.
- Miért?
- Mert minden emelkedő elakad valamelyik kollektívában.
- Te nem?
- Ekkor alakult ki mindig tűzharc, én meg húztam a mélytransz felé tovább.

- Mi volt a mélytranszban?
- Egy csomó lehetőség.
- Mit választottál?
- Mindent, miután helyreállítottam a világot.
- Ez mit jelent?
- A rendszer különleges műsorral kedveskedik azoknak, akik előre ünnepelnek. Rugalmas akkor is, ha a másik félnek tényleg nincs már esélye és igen rugalmas akkor, ha az még ha csodával is, de visszajöhet a Meccsbe.

- De mi ez a mélytransz?
- Egy olyan tartomány, aminek szerencséje, hogy én értem el elsőként. Nincs elzárva mások elől, ám nagyon megnézi, kit enged oda.
- De mi van ott?
- Hogy magyaráznád el egy vaknak, hogy mi a szín?

- Mi van akkor, ha bizonyítasz?
- Igen, ez már nekem is eszembe jutott. Ami rajtam múlik, annak önálló vetítése van, ami elérte a valóságot. Épp most, úgy értem 3D-ben épp most történt, ám én most egy másik tudatszinten vagyok, ami azt jelenti, hogy az elkövetkező időszakban megfigyeléseket kell végeznem, ennek mikor és milyen hatása van a valóságra. Ám ezek a megfigyelések nem számítanak tudományos munkának a külvilágban.
- Tehát nem tudsz bizonyítani.
- Nem tudom, hogy tudok-e. De hogy akarom-e, az már nem biztos.
- Miért?
- A bizonyítás után egy hirtelen felgyorsuló világban kellene szembe néznem a hivatalos szervekkel, akik elkezdenének komolyan érdeklődni. Még az is lehet, hogy nemzetbiztonsági kockázatként tekintenének rám. Ez is egy forgatókönyv, de nem a legkívánatosabb.
- Miért?
- Egyelőre nincs a képben az, hogy a Földön is elismerjenek. Aminek értéke az, hogy sétálhatok a városban, senki sem ismer fel.
- Ellentéte annak, amit sok ember szeretne.
- Amit sok ember szeretne, azt általában az iskolai-gyerekkori sérelmek kompenzálása hajtja. Nekem nem nagyon voltak ilyen sérelmeim. Így felszabadult nálam egy kis kapacitás más dolgokra.
- Mire?
- Most jöttem rá, hogy nekem a hobbym a munkám is.


Contact Us

Commodo eget turpis at, elementum convallis elit. Pellentesque enim turpis, hendrerit tristique.

Message Sent

Aliquam risus consequat sit amet bibendum vitae.